Professor Lepaotsast: Laske Hamas tuppa, ristirahvas!

Jaga

 

 

Elektrimolekule ostas uurige alati pakendilt, kas need on toodetud puhtast tuulest.

Tõde jõuluvana kohta indkeerib midagi palju komplitseeritumat, kui te arvatagi oskate.

 

Mida siis nii-öelda öelda? Nii-öelda öelda võiks kõigepealt muidugi seda, et lõppev aasta oli järjekordne kangelaslik peatükk võitluses fašismi, heteronormatiivse indoktrineerimise ja lääneliku loogika vastu. Saavutati edu.

Minule kättesaadavate indikatsioonide põhjal saabus Euroopasse 1 523 099 sisserändajat, millega meie ühine kodu muutus 38,5 korda avatumaks ja 41,2 korda sallivamaks. Kaitsti 12 465 väitekirja palgalõhe, palgaheeringa ja transmeeste menstruatsiooniprobleemide kohta. Meretuuleparkides asuti meretuulest tootma ülipuhast elektrit, mis on 8,7 % ökoloogilisem kui maa- või metsatuuleelekter. Nii et elektrimolekule ostes uurige alati tähelepanelikult pakendit.

Peeti nii-öelda jõulupühi. Need on muidugi imperialistlik salasepitsus. Valitsev diskursus väidab, et jõuluvana on mees (sic!), kusjuures habemega; kõik eeldavad, et lapsest saati ja võib-olla koguni lapsest saati habemega. Aga see pole nii! Jõuluvana sündis Stanfordi ülikooli ühiselamus hapra tütarlapse kehas ja tundis juba imikueast saadik tungi (oma) habet silitada ja kingipakke jagada. Umbes viieaastaselt kujunes tal välja vajadus korstnasse ronida, seitsmeaastaselt põgenes ta kodust ja leiti kuu aega hiljem Lapimaalt põhjapõtrade kommuunist. Need olid küll trans-põhjapõdrad, sündinud enamasti nii-öelda Sudaanis, aga ikkagi.

Mis tähendab, et tõde jõuluvana kohta indikeerib midagi palju komplitseeritumat kui seda on võimudiskursusest solgitud pinnakulaarsus. Meie oleme ikkagi liberaalid, meil pole juutide vastu mitte midagi, lihtsalt Iisraeli riik peab kaduma ja ka juutide oleks soovitav, ee, ära aurata. Meie nii-öelda lugupidamise saatel. Laske Hamas tuppa, ristirahvas! Siis on sallivust nii et tapab.

Jonnida ei maksa ka Ukraina üle. Arhüktiline analüüs näitab juba esimeses metastaasis, et mingit Ukrainat pole, tegemist on Venemaaga. Mittelineaarse loogikaga vaenujalal olevatel nii-öelda puupeadel võib tekkida küsimus, kuidas saab siis Venemaa sõdida Venemaaga, pealegi Venemaal. Sotsiaalse õigluse teooria spetsialistidel, kes on käinud Peeter Selja loenguis, pole selle oksüümoroni mõistmisega raskusi. Venemaa saab Venemaaga Venemaal sõdida küll, nii nagu Putin saab koos Putiniga Putini juures Putinit valimas käia. Seda nimetatakse multiplikatiivseks episteemiks ehk konjugatiivseks debiilsuseks à la Michel Foucault.

Mis toob meid fašismi juurde. Fašismiga tuleb nii-öelda võidelda iga kell ja igal pool. Meil on olukord enam-vähem kontrolli all, aga Ameerikas on fašistid vabapidamisel, jooksevad ringi, purevad mustanahalisi ja uluvad marginaliseeritud minoriteetide akende taga. Kõnniteed on fašistijunne täis. Tark, salliv ja suurt pilti nägev inimene võitleb fašismiga nii-öelda kirglikult. Üks meetod on nad surnuks maksustada; õnneks on Eesti isevalitsus seda juba taibanudki. Eesti isevalitsus on nagu jõgi, üks kallas ühel pool, teine kallas teisel pool ja kolmas sõidab pehkinud võrklaevaga keskel, paabulinnusulg juuksekrunnis püsti. Aga see selleks. Peaasi, et kentsakad maakoolid ja Iisraeli riik ära hävitatud saaksid, siis kaob ka fašism. Tõuseb hiigelsuur feminismi päike ja pleegitab teid säravvalgeks nagu Kalle Grünthali südametunnistus. Ceterum nii-öelda censeo.

 

Ilmunud Postimehes 31. detsembril 2023

 

Sarnased postitused