Afanassi Pirn, Pizdaatsia Pähkel: Palgalõhe probleem lahendatud

Jaga

Kirjutame, et väljendada oma heameelt hea uudise üle. Vilja Kiisler on oma kirjutises emapalgast[1] lõplikult lahendanud naiste rõhumise ja palgalõhe probleemi. Lahenduseni viib raudne loogika. Palgalõhes on süüdi emapalk, mis provotseerib naisi koju jääma. Mõnel juhul päädib see tööle naasmisega aastate pärast, mil tööandja noort ema üldse tagasi võtta ei tahagi ja selle märgiks pakub talle nii viletsat palka kui võimalik. Või veel hullem – naine enam ei tahagi tööle minna, vaid eelistab keskenduda perele.

Siit saab teha üksnes ühe järelduse: et kaotada palgalõhe ja naiste väidetav rõhumine, selleks ei piisa ükskõik kui heldetest toetustest ega ükskõik kui karmidest seadustest tööle naasva ema sissetuleku kaitseks. Aitab vaid üks – tuleb sünnitamine ära lõpetada. See on nagunii loomalik ja vulgaarne tegevus ning isegi mõte sellele – eriti keskealise valge mehe peas – on naistele äärmiselt solvav. Onuheinod tuleb otsustavalt paika panna, teema päevakorrast maha võtta ja naist „emaseks“ degradeeriv natalism ajaloo prügikasti saata.

Kuidas selleni jõuda? Lihtsalt keelamisest muidugi ei piisa, sest inimesed on leidlikud. Mõni naistagurlane lausa tahab sünnitada. Või sunnib teda selleks vägivaldne mees. Sundabordid? Ränga palgalõhe kaotamiseks kahtlemata õigustatud, progressiivne ja naisi vabastav meede, kuid annaks padukonservatiividele demagoogilise ettekäände tuua paralleele Hiina poliitikaga uiguuri naiste suhtes. Järelikult tuleb minna asjade algusse ja kitkuda umbrohi välja juurtega, keelates seksi.

Üks võimalus oleks üldine steriliseerimine, kuid sellisel juhul satuksid löögi alla ka rõhutud (seksuaal)vähemused, kes milleski süüdi ei ole. Piisab kui steriliseerida heteroseksuaalid.

Kuna aga selleni jõudmine võib võtta aega – võib-olla peab enne üles kasvama kaks kuni kolm põlvkonda lastetuid eestlasi – , on otstarbekas alustada lihtsama meetmega, nimelt seksi keelamisega vastassooliste vahel. Seks olgu lubatud üksnes samasooliste ja/või veel kellegi/millegi vahel, kus eostumist ja järelikult palgalõhe laienemist karta ei ole. (Koostada tuleb muidugi vastav nimekiri ja juhend. Juhendis tuleb muuhulgas ette näha karistused neile, kes ennast identiteedivabaduse sildi all üksnes seksi eesmärgil ja seksi ajaks kuulutavad partneriga samasooliseks. Selliste kuritarvituste vältimiseks tuleb rakendada meetmeid. Põhiline on ühiskondlik hoiak ja ühiskondlik kontroll.)

On otsustusküsimus, kas jätta seks lubatuks steriliseeritud heterotele, kes tuleks sel juhul tähistada mingi selgelt nähtava tunnusega, näiteks põletusmärgiga otsa ees. Samas tekitaks see ikkagi kuidagi soosiva või lepliku hoiaku selle loomaliku tegevuse suhtes, mis väliselt meenutab isas- ja emaslooma paaritumist, nii et pigem oleks otstarbekas vastassooliste seks siiski üldse keelata. Seksigu omasoolistega ja kui ei meeldi, seksigu veel ja harjugu ära. Selline on uus reaalsus, selline on loomalikkusest ja vulgaarsusest vabastatud maailm, kus naisi enam ei solvata.

 

Afanassi Pirn, tundetaipliku säilenõtkuse spetsialist, professor Lepaotsast-Latsatase õpilane

Pizdaatsia Pähkel, soo-uuringute juhtivteadur, professor Lepaotsast-Latsatase õpilane

 

[1] https://epl.delfi.ee/artikkel/120021176/vilja-kiisler-emapalk-tegi-naise-vaeseks-lapsetoetused-suunavad-sunnitama-ja-koju-jaamagi

Sarnased postitused