Vilja Kiisleri pärlid ja mis küsimusi need tekitavad

Jaga

VK: “Niisiis, puust ja punaseks: paljukiidetud emapalk teeb naise vaesemaks. Mida kauem naine lastega kodus püsib, seda vaesemaks ta jääb.” – Aga kumb siis teeb vaesemaks? Kas vaesemaks teeb emapalk või hoopis see, et naine on lastega kodus? Vast ikka viimane, sest vastasel korral oleks asi lihtne – kaotaksime emapalga (täpsemalt küll hüvitise) ära ja rikkus majas. Aga karta on, et seda ei juhtu, leidub ju vastutustundetuid olendeid, kes isegi ilma emapalgata mõne lapse ilmale toovad ja palgalõhe sellega hoopis laiaks kangutavad. Naissoo reeturid sellised! Vilja Kiisleri siht on selge: kurikuulsa palgalõhe vähendamiseks ja võib-olla koguni likvideerimiseks on tarvis Eesti naised lõplikult võõrutada sünnitamisest. Kas on oodata sünnitamise ärakeelamist? Trahvid, vanglakaristus? Sundabordid? Mida meie vaba sõna apostel ja kõigi vaevatute kaitsja konkreetselt soovitab?*

VK: “Sünnita, oh, naine, sünnita, sest nii me püsime rahvana; sünnita, sest seda me toetame heldelt. Mida rohkem sünnitad, seda rohkem riik sulle raha annab. Ja näe, sina kohe sobid selle töö peale, miks siis mitte jäädagi? Peretoetused on meil nii head, et naine meie riigis tööl käima ei pea.” – Ei, mitte nii. Tegelikult on asi lihtsam. Sünnita, oh, naine, sünnita, sest muidu muutud selliseks nagu Vilja Kiisler. Khm.

* Tähelepanelik blogilugeja tegi siinkohal märkuse: tuleb alustada ikka algusest ja keelata ära üldse igasugune seks vastassoost isikute vahel. Kes sellelt tabatakse, steriliseeritakse. Lubatud on seks üksnes omasoolistega, samuti olendite ja esemetega, kelle/mille nimekirja kinnitab Tundetaipliku Säilenõtkuse Kõrgem Nõukogu.

Sarnased postitused