Tsensuurivabalt 11.11.2022

Jaga

Kavas on peretoetuste tõstmine, rõhuasetusega paljulapselistele peredele. Ja muidugi on nii, et kui keegi midagi saab, siis on tüli majas. Aga asi pole üksnes selles, et miks tema sai ja mina ei saanud. Viha tekitab juba see, kui keegi üleüldse räägib lastest või eesti rahva püsimisest. Üles on kasvanud juba terve põlvkond Maailma Nabasid, kellele mistahes vihje kirjapanemata kohustusest elu ja kultuuri edasi kanda toob kaasa hüsteeriahoo.

Nüüd siis peame kuulma, et peretoetuste tõstmine on tõeline löök nii väikestele kui suurtele, see suurendab vägivalda ja ebavõrdsust ning vähendab laste heaolu. Täpselt nii: peretoetuse tõstmine vähendab laste heaolu. Olge lahke: https://epl.delfi.ee/artikkel/120096904/liina-virolainen-kaja-kallas-kuidas-saab-koalitsioonileping-olla-laste-heaolust-tahtsam

Kas tõesti loodetakse, et keegi nii ogarat juttu usub? Võib-olla mõni usubki, aga arvatavasti vähesed. Sest asi pole ainult kadeduses ega väikluses. Ega lolluses. Nendes muidugi ka, aga kõige rohkem on asi ikkagi selles, et mistahes katse eesti rahva väljasuremist peatada või vähemalt aeglustada käib risti vastu antifa, BLM-i ja kliimasõdalaste ideoloogilisele rosoljele, mille eesmärk on lõhkumine ja deklareeritud paleus on Mina. See Mina peab olema vaba nii vanematest kui lastest. (Sellest muide ka hüsteeria II pensionisamba reformi üle, mis lõppeda ei taha.) Nii minevikust kui kohustustest tuleviku ees.

Ka lapses nähakse tulevast Mina, mitte Meie liiget, kes on moraalsete ja emotsionaalsete sidemetega seotud oma pere ja oma rahvaga. Sellest siis ka viha just peretoetuse kui sellise vastu, isegi pere kui sellise vastu. Mis pere? See on ju vägivalla pesa, kus mees raha nimel naist sünnitama sunnib, siis peksab ja pärast ajalehte loeb. Lilla õudus, mitte elu. Noored, ärge te jumalapärast peret looge, see on kole asi. Õigust öelda tuleks äragi keelata. Ja mis kuradi rahvas? Kellele veel seda vaja on? Üldse on maailmas inimesi liiga palju ja et limatünniku vääriselupaigad säiliksid, oleks targem välja surra. Aga siiski alles pärast seda, kui Mina olen oma elu vabalt, väärikalt ja materiaalse kindlustatuse saatel ära elanud.

Niipalju siis lastevaenulikust, ebaõiglust ja vägivalda süvendavast salaplaanist tõsta peretoetusi.

Sarnased postitused