Professor Lepaotsast: Graviteerimine indikeerib n-ö konvulsiooni

Jaga

Põletame pool linna maha ja siililegi on selge, et armastus võidab.

Kes ütleb automaks, see peab ütlema ka autokops.

Peamine, austatud eni-džender-piipl, on see, et ma pole üksi. Geeniused muidugi tavaliselt seda on ja kaua aega olin mina ka. See on nende saatus, kes on teistest nii vaimselt kui moraalselt massiivselt üle, nagu näiteks mina.

Aga kõik väsivad, isegi geeniused, ja seetõttu oli väga kosutav lugeda mõttekoja JULK vaimse juhi J. Taristu nii-öelda sedastust, et Eestis on kümneid tuhandeid inimesi, kellel ei ole vaimse tervisega kõik hästi. Mida mina siis räägin kõik need aastad! Vähe sellest. Taristu märkab ka nende inimeste tervisehäda põhilist nii-öelda sümptomit: need inimesed graviteerivad. Ükskõik, mida see peaks tähendama, igal juhul selline asi indikeerib ikka juba väga palju. Täna graviteerib, homme pillub homosid kividega ja ülehomme ongi konvulsioon käes. Kui meil Eestis on kümneid tuhandeid nii-öelda inimesi, kes graviteerivad, siis on valitsusel viimane aeg sekkuda. 21. sajandil pole lihtsalt võimalik, et kümme tuhat inimest päise päeva ajal segamatult graviteerivad ja mitte keegi ei sekku printsipiaalselt.

Õnneks valitsus sekkubki. Komandeerisin valitsusse oma õpilase dotsent Afanassi Pirni, muidugi varjunime all, mida ma siinkohal ei avalda, kes nii-öelda korraldab vihakõneseaduse vastuvõtmise. Täpselt nõnda, nagu me JULGA turvatoas kokku leppisime. Pirn lükkab ja Õie-Helbe Lumelill tõmbab. Lumelill on ka minu õpilane ja töötab samuti valitsuses nii-öelda varjunime all. Ma tema varjunime tegelikult ei teagi, Taristu teab.

Saab siis näha, kaua te graviteerite, va rassistid, natalistid ja tagurlased. Me seome teid elektrituuliku labade külge. Me teeme teid nii-öelda süsinikuneutraalseks.

Mis viib meid otse obstruktsioonikeerisesse. Ma olen alati öelnud, et mina pooldan rahu. Jätke verised mõttevahetused, pöörduge tagasi rahumeelse, kaasava ja avatud tulevahetuse juurde. Nagu tegi BLM Ameerikas. Põletati pool linna maha ja siililegi oli selge, et armastus võidab. Kui ei olnud selge, põletati teine pool ka. Meil tuleb sellest õppida. Lesson to be learned, natsipask to be burned, kaasike ja diskursus. Ka rahumeelne pommitamine on väga tõhus, see teeb tõediskursuse ja võimusüsteemi immanentselt pinnakulaarse koherentsuse väga kiirelt nii-öelda selgeks ning endised natsid tulevad veel tänamagi. Olen ammu öelnud, et tõde on see, mis mina ütlen, nimelt et tõde ei ole. See on konstruktsioon, Balti Laevaremonditehases kokku keevitatud. Dotsent Pirn käis kohapeal ja nägi nii-öelda oma silmaga.

Eelnevaga korreleerub truism, et ilma või ja leivata ikka head nii-öelda võileiba ei tee. Kes ütleb automaks, see peab nii-öelda ütlema ka autokops. Napsumehed võivad enne rooliistumist teha ka väikese autogrammi. Riigikogu võib ennast siniseks vaielda, kuidas öelda vene keeles „davai“, vihakõneseadust see meile lauale ei too. Aga sallivus ja armastus on ometi obligatoorsed, nad tuleb kehtestada, nii et kivi ei jää kivi peale! Selleks on vaja hüootiliselt forsseeritud arhüksost, võib-olla teatava kaldega pinnakulaarsusse, ja selles osas loodan ma meie palavalt armastatud nii-öelda peaministrile. Evidentli ei hakka ma teile ütlema, mis ta õige nimi on. Eks nii-öelda arenege ja mõelge välja.

Ilmunud Postimehe internetiväljaandes 8. oktoobril 2023

Sarnased postitused